beautifuly mother sleeping forced anal son shaning vporn.ws buteyfull

36f anal jav naagin sex PornBee buteyfull

achtung vorsamen theporndude.top बई

adult hotel movies brazzers3x.xyz udaya bhanu hot sex in telugu achtung vorsamen

north bikini casting a alejandra bella redwap.ws usamimai

porn parfum rare video english subtitle uncensored movies joysporn.cc huge cock futa animated

sanni liyon hd sexvideo.ws shaning

jacking off to a creamy cum sexvidfree.xyz beautifuly mother sleeping forced anal son

nina mercedez pool wwwsexvid.xyz nina mercedez pool

huge cock futa animated PornTub nina mercedez pool

O produkte

Kúpiť

Doplnok výživy DIAS® FORTE obsahuje unikátne zloženie štyroch synergicky pôsobiacich kolagénov Collagen quattro complex TM, ktorý sa skladá z kolagénových hydrolyzátov typu I, II, III a prírodného kolagénu.

Collagen quatro complex - Kolagén DIAS FORTE

Collagen quattro complex TM je predstaviteľom novej generácie produktov poskytujúcich kolagénové peptidy vo vyváženom spektre  s vysokou využiteľnosťou pre organizmus. Jeho výnimočnosť spočíva nielen v kvalite stavebných kolagénových peptidov, zastúpených v množstve 10 000 mg v jednej dávke a potencovaných obsahom vitamínov, ale aj v synergickom pôsobení s obsahovaným kolagénom typu kolagénom typu II v jeho prírodnej, natívnej podobe trojitej špirály.

Prípravok DIAS® FORTE dodáva organizmu špeciálne purifikované bioaktívne kolagénové peptidy, ktoré sú produkované prostredníctvom špeciálnej viackrokovej procedúry, kedy je rozštiepený živočíšny kolagén prostredníctvom unikátneho enzymatického procesu (enzymatická hydrolýza) .

Jednou z veľkých výhod peptidov obsiahnutých v DIAS® FORTE je intaktný prechod sliznicou tenkého čreva počas procesu vstrebávania. Bioaktívne molekuly sa dostávajú v nezmenenej podobe do krvného obehu a k poškodeným kĺbovým štruktúram. Podľa vedeckých štúdií až 95% kolagénu bolo vstrebaných z tenkého čreva s následnou akumuláciou v chrupavkovom tkanive a stimuláciou štatisticky významnej biosyntézy kolagénu typu II, čo následne viedlo k zníženiu bolesti a k zlepšenej pohyblivosti. (Oesser et al., Moskowitz RW)

Denná dávka v 1 vrecúšku:

  • kolagén I, III 10 000 mg
  • kolagén II 30 mg
  • natívny (prirodzený) kolagén II 20 µg
  • vitamín C 100 mg (125% RHP)
  • vitamín  E 6 mg (50% RHP)
  • kyselina hyalurónová 2 mg
  • príchuť „božského ovocia“- granátového jablka

KOLAGÉN TYPU I

Je najrozšírenejším typom kolagénu v organizme. Predstavuje 90 % všetkého kolagénu v tele. Tento typ kolagénu sa nachádza v šľachách, väzoch, kostiach, v koži ako aj v ďalších tkanivách.

KOLAGÉN TYPU II

Vyskytuje sa najmä v tkanive chrupaviek, ktoré pokrývajú povrch kostí v kĺbovom spojení. Vytvára husté priestorové siete odolné voči tlaku. Je nevyhnutným stavebným prvkom odolných a správne fungujúcich chrupaviek.

KOLAGÉN TYPU III

Je podobný kolagénu typu I a spolu s ním sa nachádza v koži, svaloch a kostiach. Fibrily kolagénu typu II sa zhlukujú do vláken a vytvárajú sieť poskytujúcu oporu mäkkým svalovým bunkám, nervovým vláknam a tukovým bunkám. Vo zvýšenej miere sa s ním stretávame v rýchlo rastúcich tkanivách, napr. v počiatočnej fáze hojenia rán.

NATÍVNY KOLAGÉN

Je to prírodný kolagén, ktorý nie je hydrolyzovaný ani denaturovaný. Bolo preukázané, že už podávaný v malých dávkach, má významný vplyv na autoimunitné faktory. Odborné štúdie ukázali, že malé dávky natívneho kolagénu pozitívne ovplyvňujú stav kĺbov ako u osteoartrózy(nezápalové ochorenie kĺbov), tak aj u reumatoidnej artritídy (zápalové ochorenie kĺbov).

VITAMÍN C

Prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a kože. Bez vitamínu C sa kolagén netvorí vôbec. Zároveň prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej.

VITAMÍN E

Prispieva k ochrane buniek pred účinkom voľných radikálov, teda pred oxidačným stresom. 6 mg vitamínu E obsiahnutých v jednom vrecúšku predstavuje 50 % RHP (referenčnej hodnoty príjmu).

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových, epiteliálnych a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v sklovci oka, kĺbnom mazive a koži.

L-LEUCÍN

Je vetvená esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nedokáže samo syntetizovať z dostupných zdrojov, preto je nevyhnutné prijímať ju z potravy. Je využiteľná priamo z krvného obehu, odkiaľ prechádza do svalových buniek

Aktuality

Zaujal Vás náš produkt, ale chceli by ste si ho najprv vyskúšať? V lekárňach je k dispozícii…

zobraziť viac